Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 331 až 340 z celkem 1015 článků.

Kadeti získali zlato z MČR!!!

O uplynulém víkendu jsme byli svědky skvělého úspěchu v podání týmu U15, který vybojoval zlato na MČR. Tým U15 z velké části tvořen loňskými vítězi kategorie U13 dokázal navázat na tento úspěch a bez zaváhání získal titul. Jak se to seběhlo?

U7 na domácí půdě

Uplynulou neděli zaplnili areál Eagles naši nejmenší hráči, jejich rodiče a fanoušci, protože se zde konalo 4. kolo přeboru regionu ČBA Severozápad kategorie U7.

Kvalifikace MČR U15 14. - 15. 9. 2019 – postup bez porážky

Družstvo U15 po nepodařeném poháru muselo absolvovat kvalifikaci na MČR, kterou bez potíží zvládlo. Turnaj se stal dobrou zkouškou síly družstva a doufáme, že i zvedl sebevědomí hráčům do těžkých bojů na MČR, které pořádáme v termínu 27. – 29. 9. 2019.

Kadeti ovládli Back 2 School 2019

O víkendu 30.8 - 1. 9. 2019 na Eagles proběhl turnaj Back 2 School kategorie U15. Před turnajem se na poslední chvíli odhlásilo družstvo Tempa a tak se hrálo ve dvou skupinách po čtyřech týmech. Naše skupina měla možnost hrát všechny zápasy na centrálním hřišti, což bylo úžasné. Navíc bylo velikou motivací skupinu vyhrát a pokračovat na tomto hřišti.

Eagles Praha

Nábory do týmu Eagles Praha

V září odstartují náborové dny pro nové hráče a hráčky, kteří chtějí vyzkoušet nový sport a kolektiv.

Evropský pohár opět na Eagles

Letošní extraligová sezóna byla zcela podřízena olympijskému snu a tak pauza, kterou mají hráčky nepůsobící v reprezentaci je opravdu dlouhá. I proto jsem rád, že se můžeme zúčastnit evropského poháru. Takže bych ještě jednou rád touto cestou poděkoval celému klubu, že nám umožnil být opět po letech součástí evropského softballu na klubové úrovni.

Eagles U7 na soustředění v JBC

Jako loni se letos konalo soustředění nejmladší kategorie U7 Eagles ve sportovní běžkařské areálu Kolečko v Jablonci nad Nisou. Letos se zúčastnilo 31 mladých orlíků, kteří si akci náramně užili.

Orlí let zlatým First Cupem

Toto bude trochu neobjektivní článek. Už je to tři dny, co jsme se vrátili domů, ale stejně mnou emoce pořád cloumají. Také to bude článek o turnaji pro děti do 8 let, takže by se mohlo zdát, že to bude hlavně o zábavě, roztomilých prccích či úsměvných chybách. Néé že by to tam všechno nebylo, ale také to byl turnaj plný opravdového baseballu, za který by se nemuseli stydět daleko starší hráči.

Pohár ČSA OPEN U13

Během uplynulých dvou víkendů měly naše žákyně dost napilno. Nejprve jsme se zúčastnili turnaje v holandské Bussumi, který nakonec ani tak turnajem nebyl. Po několika peripetiích ze strany Holandska jsme jeli odehrát čtyři zápasy s domácími HCAW. Aby to bylo zajímavější, polovinu jsme odehráli s jejich pravidly, polovinu s našimi. Holanďanky na tom byly o poznání hůř, co se týkalo přizpůsobení se jiným pravidlům, nicméně naše holky si s jejich pravidly poradily na jedničku a tak jsme vybojovaly tři výhry a jednu plichtu. I přes fakt, že to nakonec turnaj nebyl, jsme si odvezli pohár za

Eagles míří na FIRST CUP 2019

Šestnáct nejlepších týmů, které prošly kvalifikacemi v pěti regionech ČR, se už potřetí utká na největším turnaji ve zjednodušeném baseballu pro děti do osmi let! A EAGLES BUDOU U TOHO.